Суперавтомати. Як вибрати суперавтоматичну кавомашину?

 

Суперавтомати. Як вибрати суперавтоматичну кавомашину

 

При виборі кавомашини для бізнесу, тобто будь-якого комерційного використання, спочатку необхідно чітко описати сферу застосування, обстановку, оточення її «робочого місця». Чим більший потік людей, тим важливіша швидкість подачі кави та не завжди у цій ситуації допомагає професіоналізм баристи.

 

Саме для розв'язання такої проблеми пропонуємо звернути увагу на суперавтоматичні кавомашини.

 

Суперавтомат - це професійне кавове обладнання створене з метою полегшити роботу закладів з великим потоком людей або спростити систему самообслуговування.

 

З кожним роком дедалі більше підприємців вибирають суперавтомати для свого кавового бізнесу. Крім великої продуктивності, вони мають ще ряд переваг:

• Кава завжди буде якісною (за умови використання одного зерна та періодичного коригування налаштувань). Тобто, перша чашка кави не відрізнятиметься від тисячної, подібний результат не завжди зможе дати й найкращий бариста.

• Повна автоматизація процесу. Не потрібно довго навчати персонал роботі з кавомашиною, управління інтуїтивне та дуже просте.

• Легкість обслуговування. Досить періодично відстежувати кількість кави та додаткових добавок таких, наприклад, як шоколад. А також, вчасно проводити чищення та технічне обслуговування суперавтоматів.

 

Отже, ми отримуємо зручний суперавтомат для середньої чи високої прохідності, коли не потрібна допомога персоналу для приготування чашки ароматної кави.

 

Яку модель суперавтомат вибрати? Пропонуємо порівняти кілька моделей різних виробників.

Характеристики

laRhea V+ grande premium

 

WMF 1500S+

 

Franke A 400

 

Потужність

Від цього параметра багато в чому залежить те, як швидко здатний приготувати каву. Іноді слід вибирати менш потужну модель, щоб напій встиг увібрати всі аромати.

3000 Вт

3500 Вт

2400-2800 Вт

Тип використовуваної кави

Сучасні пристрої можуть бути заточені під роботу з меленою і зерновою кавою, а також з кавою, запечатаною в чалди або капсули.

Зернова

Зернова

Зернова/мелена

 

Контейнер для відходів

Кавоварки без такого контейнера після кожного приготування напою змушують викидати відпрацьовану каву. З контейнером цей процес здійснюється помітно рідше.

65 порцій

Скидання жмиху під прилавок

80 порцій

Дисплей

На дисплеї відображається різноманітна службова інформація: температура напою, обрана програма тощо.

7’’ сенсорний екран

10’’ сенсорний екран

8’’ сенсорний екран

Об`єм

Об'єм резервуара для води зазвичай варіюється від 0,75 до 1,5 л. Від цього параметра залежить, скільки чашок кави поспіль ви зможете приготувати.

Підключення до каністри з водою

4,5 л

4 л

Знімний лоток для збирання крапель

Коли чашку з кавою прибрано, через ріжок може проступити кілька крапель. Якщо прилад має знімний лоток, то це спростить його очищення.

Наявний

Наявний

Наявний

Тип пристрою

Відрізняються за методом приготування кави — деякі моделі вимагають для цього безпосередньої участі людини, тоді як інші роблять це напівавтоматично або повністю автоматично.

Кавомашина

Кавомашина

Кавомашина

 

Матеріал корпусу

Металевий корпус - міцніший і довговічніший. Пластиковим корпусом зазвичай наділені недорогі кавоварки.

Метал та термопластик

Метал та термопластик

Метал та термопластик

Місткість контейнера для зерен

Якщо кавоварка ставиться в офіс, то рекомендується купувати модель, що містить не менше 250 г зерен. У домашніх умовах можна використовувати прилад із меншим контейнером.

2 кг

1,1 кг

0,6 кг

Можливість підключення до водопроводу

Зазвичай до водопроводу підключаються виключно професійні кавоварки, які використовуються на постійній основі.

Наявний

Наявний

Наявний

Вага

Найлегше — домашні кавоварки. Найбільшу вагу мають професійні моделі.

35,4 кг

35 кг

43 кг

Висота мм

666

716

730

Ширина мм

422

325

340

Глибина мм

599

590

600

 

Функції

laRhea V+ grande premium

 

WMF 1500S+

 

Franke A 400

 

Регулювання ступеня помелу

Моделі із вбудованою кавомолкою можуть пропонувати регулювання ступеня помелу. Це дозволяє орієнтуватися на сорт насіння, добиваючись унікального смаку напою.

Наявний

Наявний

Наявний

Індикатор рівня води

Він дозволяє вчасно відмітити, що у приладі залишився недостатній обсяг води. А якщо на корпусі ще й шкала є, це дозволить зрозуміти скільки чашок кави ви зможете приготувати.

Наявний

Наявний

Наявний

Подача гарячої води

Деякі кавоварки мають окремий кран для подачі гарячої води, дозволяючи використовувати їх як чайник або термопот.

Наявний

Наявний

Наявний

Вбудована кавомолка

Якщо вона є в приладі, то ви можете засипати зернову каву, яка не втратила свій аромат. Деякі кавомолки надають навіть вибір ступеня помелу.

Наявний

Наявний

Наявний

Автоматична декальцинація

Водопровідна вода призводить до появи накипу, що скорочує термін служби. Декальцинація усуває її, а також видаляє кавові олії.

Наявний

Наявний

Наявний

Приготування капучино

Приготування капучино може здійснюватись у ручному або автоматичному режимах. Автоматична подача молока значно збільшує вартість приладу.

Автоматичне

Автоматичне

Автоматичне

Капучинатор

За допомогою цього компонента можна приготувати капучино та лате. Якщо його немає, то ви зможете приготувати лише безмолочні види кави.

Наявний

Наявний

Наявний

Підсвічування

Декоративна функція, в якій найчастіше немає жодної реальної потреби.

Наявний

Наявний

Наявний

 

Особливості

laRhea V+ grande premium

WMF 1500S+

Franke A 400

1.

Заварювальний вузол Variflex (створює ідеальний тиск і налаштовує індивідуальну кількість кави для кожного напою. Забезпечений функцією підсмоктування кавової таблетки для кращого виварювання смаку зерна).

Dyna-mic Coffee Assist автоматичне регулювання кількості меленої кави та ступеня помелу.

CleanMaster від Franke. Це абсолютно новий та унікальний концепт гігієни. Жодних додаткових дій із приготуванням мийного розчину або переходу в режим миття. Все це виконується автоматично та у потрібний час.

2.

Індукційний нагрівач Varitherm (швидко нагрівається, створюючи індивідуальну температуру, необхідну для приготування кожного інгредієнта багатошарових кавових напоїв).

 

 

3.

Кавомолка Varigrind (налаштовує автоматичний помел, для кожного кавового напою).

 

 

 

Однозначно вибір кавомашин на ринку набагато більший. Ми порівняли найпопулярніших представників суперавтоматів. Давати оцінку хто з краще складно, адже у кожного клієнта свої запити та вимоги до обладнання.

 

Ми ж своєю чергою готові проконсультувати Вас та допомогти з вибором.